Індивідуальні замовлення транспорту

Будь-яка поїздка за Вашим запитом

Є безліч життєвих ситуацій, коли необхідно мати велику машину на 8,18,24,30 або 50 місць, наприклад весілля, корпоратив, ділова поїздка, відпочинок, відрядження, або ж просто велика родина яку треба зустріти з літака. Було б чудово мати транспорт на всі випадки життя: мінівен або бус чудово підійде. Та його утримання і обслуговування стане в копійочку, а ще й місця на парковці займає як 3 легковики. От якби при необхідності такі машини приїздили, розвозили пасажирів, і так само безтурботно зникали…

Маєте такі думки-тоді Вам точно до нас: в наявності автобуси різної пасажиромісткості та розміру, досвідчені водії з категоріями та стажем керування, надійні майстри що здійснюють передрейсовий огляд машин. Пропонуємо замовлення транспорту на міжміські поїздки, за кордон до Європи, та по Україні. Маємо досвід перевезення груп до Німеччини, Італії, Польщі, Франції, Естонії, Туреччини, та не тільки.

Для розрахунку вартості звертайтесь до спеціалістів за контактними телефонами. Наші ціни приємно дивуюють.

Індивідуальні замовлення транспорту

Що впливає на вартість замовлення

Буквально все. Тип замовлення: в один бік або в два. Розмір транспорту. Відстань. Час в дорозі. Час очікування. Кількість багажу. Наявність тварин. Додаткові побажання.

Орієнтовна вартість замовлення транспорту

За містом 1-3 €/ км

В деяких замовленнях може бути окремо винесена сума на проживання та харчування 20-60 € /доба

 

 

Невеликі відстані 15-35 €/ год + 1 година подачі

Трансфери в аеропорти ЄС

Замовлення автобуса з аеропорту

Для Вас здійснюємо трансфери з багатьох міст України в аеропорти Польщі, Молдови, Румунії, Німеччини, і не тільки. Можливі поїздки на виліт до Шопена, Модліна (Варшава), Міжнародного Кишинівського (Молдова), Ясси (Румунія). При наявності сформованої групи ми можемо подати транспорт в будь-який куточок країни. Також можливий збір містами за маршрутом. Дуже часто замовники просять привезти до готелю біля аеропорту, щоб відпочити перед вильотом.

З аеропортів країн Європи також можливі поїздки додому в Україну, зокрема Київ. Для узгодження деталей нам необхідно знати щонайперше, кількість осіб та дату прильоту. В роботі завжди є транспорт, який ми можемо подати в найкоротші терміни. Для зручності та комфорту пасажрів, ми маємо зручні салони, крісла, та такі бонуси як WI-Fi та зарядні пристрої для телефонів. Детальніше ознайомитись з автобусами та мінівенами можна у відповідному розділі сайту АВТОПАРК