Посилки з України до Польщі

Будь-ласка, прочитайте інформацію на цій сторінці, тут є відповіді на більшість запитань. З питань перевезення посилок ТІЛЬКИ ЦЕЙ НОМЕР ––> +380969990665 <–– viber, telegram, whatsapp

Приймаємо посилки до відправки з України в Польщу, а також з Польщі до України. Наша невелика команда виконує перевезення попутніх невеликих вантажів та передач з Варшави до Києва та інших міст України. Доставляємо сумки, особисті речі, документи, та інше. Але тільки в межах дозволеного законодавством. Пропонуємо прийнятні ціни та терміни.

Перевезення посилок з України в Польщу і назад є актуальним запитом не тільки останнім часом, а вже декілька десятків років. Бо багато Українців їдуть на роботу або ж в гості, і такий варіант доставки є зручнішим ніж традиційні транспортні компанії. Пояснюється це просто: не у всіх бажаючих є автомобіль в Польщі, щоб надіслати або забрати посилку. А перевізник пропонує варіант забрати або завезти посилку додому, тим паче з нами не буде проблеми мовного бар’єру. Всі деталі і питання можна обговорити телефоном або через зручний месенджер Telegram, Viber, WhatsApp. За необхідністю можна надіслати розміри або фото посилки, локацію для зустрічі, тощо.

Звертайтесь з максимально точним та суттєвим запитом: що, звідки і куди доставити, і спеціаліст зробить прорахунок вартості та термінів.

Посилки з України до Польщі

Терміни доставки до Варшави

Та до інших міст
Виїзди щоденні, тому всі вантажі їдуть максимально швидко, як це можливо. Однак ми залишаємо за собою 12-24 години на випадок форс-мажорних обставин або непередбачуваних ситуацій (Захворів водій, Затримались на кордоні, Зламався автомобіль і .т.д). Прохання, не будувати примарних планів, всі посилки видаємо відразу коли це можливо. +380969990665 телефон менеджера по посилках.

Київ: Центральний залізничний вокзал до машини, або на відділення “нової пошти”;

Житомир: АЗС БРСМ біля Автовокзалу;

Рівне: АЗС ОККО на виїзді з міста в бік Луцька;

Луцьк: АЗС WOG або БРСМ в місті;

Інші міста України: на відділення “нової пошти”;

Варшава: Вокзал “Заходня” або доставка за додаткову оплату;

Люблін: За домовленістю;

Краків: Залізничний Вокзал

Вроцлав: Залізничний Вокзал

Інші міста Польщі: доставка перевізниками за додаткову оплату;

 

Будь-яка мінімальна посилка: 400 грн

Документи: 400-600 грн. Від 10-ти оригіналів 600-1000 грн;

Особисті речі (сумки, пакети): 70 грн/ кг;

Особисті речі (КОРОБКИ): дорожче на 100-300 грн;

Шини, колеса: 15-17″ 600-800 грн/ штука; 18-20″ 900-1100 грн/ штука; 21-23″ 1200-1500 грн/ штука;

Медикаменти: За домовленістю;

Комерційні вантажі: За домовленістю;

 

Посилки Європа-Україна

З Польщі та інших країн ЄС

З країн ЄС посилки збираються за адресами, від найвіддаленішого міста за найкоротшим шляхом. Час та місце узгоджуються індивідуально з кожним клієнтом. Терміни можуть відрізнятись в залежності від країни. Видача посилок в Києві та інших містах можлива безпосередньо біля машини, або ж на відділення нової пошти. Для деяких категорій товарів є обмеження на кількість/ вагу. На нові придбані товари необхідно мати чеки з магазину.