Автобуси Україна-Литва-Україна

Відкриття кордонів: автобусні поїздки з України до Литви для незабутніх пригод з Busikom

Перевезення Україна-Литва

Про поїздки з України до Литви

При потраплянні до нової для себе країни туристи часто задаються питанням: «що ж подивитися у першу чергу?».  У випадку з Литвою усе просто. Вона багата на дуже велику кількість неповторних місць. Серед них, зокрема:

  • Старий центр Вільнюса. Саме він вважається стартом усіх подорожей. Тут відчувається особлива атмосфера минулих сторіч і акумуляція пам’яток архітектури.
  • Тракайський замок. Або ще – Тракай. Це готичний архітектурний ансамбль, який розташувався посеред водного плеса.
  • Музей бурштину у Паланзі. Тут соковито розповідають про історію «сонячного каменю».
  • Гора хрестів. На ній зібрано більше 50 тисяч християнських елементів різної висоти.
  • Гора відьом. Або Куршська Коса. На перший погляд це дуже красива дюна. Але насправді, тут напрочуд містична атмосфера через низку легенд.

Побачити ці та інші неповторні місця можна завдяки Busikom. Потрібно забронювати квиток і чекати на зворотній зв’язок. Автобуси Україна – Литва є прямими та щоденними. Усі населені пункти, які проїжджатиме Volkswagen Crafter Lux, відмічені на карті з погодинною прив’язкою.

Насолодіться потрійно. Адже під час подорожі ви побачите красу не тільки рідної України, а і відчуєте що таке європейський автобус. У ньому є зарядки, інтернет, клімат контроль, регульовані сидіння та диван. Все це, разом з інтригами Литви, варте, щоб полишити свої щоденні справи. 

Перевезення Україна-Литва